O firmie

Od ponad 34 lat specjalizujemy się w produkcji części do wind: chwytacze, ramy, drzwi półautomatyczne i wychylne, zestawy modernizacyjne. W swojej szerokiej ofercie posiadamy komponenty i podzespoły do większości wind osobowych oraz towarowych w szerokiej gamie udźwigu od 300kg do 20000kg i więcej, zarówno starszej generacji jak i nowych. Długoletnia współpraca z wiodącymi producentami oraz dostawcami krajowymi i zagranicznymi, skutkuje stabilnością dostaw oraz sprawdzoną jakością towaru. Posiadamy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę pracowniczą, która poprzez długoletnią praktykę, szkolenia i posiadane certyfikaty świadczy usługi na najwyższym poziomie, własne biuro projektowe oraz w pełni funkcjonalne zaplecze produkcyjne i magazynowe, pozwoliło uruchomić produkcję podzespołów oraz dostawy komponentów  urządzeń windowych, które firma z powodzeniem realizuje na terenie Polski i zagranicą.

Nasze produkty spełniają wszystkie obowiązujące wymogi bezpieczeństwa. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty europejskie wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) oraz patenty na własne produkty: chwytacze ślizgowe.

Wykorzystanie zaawansowanych technologicznie podzespołów gwarantuje długoletnią i bezawaryjną eksploatację. Zdobyte doświadczenie w zakresie modernizacji pozwoliło nam stworzyć bardzo dobrą ofertę na zestawy modernizacyjne. Wykonujemy projekty oraz niezbędne obliczenia, aby w jak najszerszym zakresie ułatwić prawidłowe wykonanie modernizacji.

Ciągle się rozwijamy i zwiększamy asortyment. Chcąc zaspokoić każdą Państwa potrzebę staramy się posiadać w swej ofercie jak najszerszą gamę produktów. Wyróżnia nas konkurencyjna cena i szybka realizacja zleceń. Zawsze służymy pomocą oraz fachową poradą. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Kategorie produktów